Rozë

“Kqyre more Arta si Dua Lipa”, banorët shkrihen së qeshuri me Vedatin

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 02 February 2023

Vedati sërish shkaktoi të qeshura tek banorët e Big Brother Vip Kosova derisa ata ishin duke qëndruar jashtë nën rrezet e diellit.

Ai i thoshte Artës se po i ngjason me këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

“Kqyre more Arta si Dua Lipa”, tha Vedati me shaka.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera