Sport

Kovaçiç drejt largimit, Chelsea lejon negociatat me klubin e Premier League

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 01 June 2023

E ardhmja e Mateo Kovacic duket se do të jetë larg Chelsea-s.

Sipas raportimeve të medieve britanike, klubi londinez i ka dhënë leje Manchester City-t për të nisur negociatat për të afruar Mateo Kovacic.

Megjithatë, për momentin duhet të arrihet një marrëveshje për çmimin e kartonit, me kontratën e 29-vjeçarit që skadon në vitin 2024, ndërsa interes për të ka shfaqur edhe Bayern Munich.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Comodita po dominon në panairin IMM Cologne në Gjermani me numrin e vizitave biznesore

Të tjera