Sport

Kosova kalon në epërsi ndaj Izraelit

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 25 March 2023

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Izraelit.

Goli erdhi si dhuratë nga Dasa, i cili shënoi autogol në minutën e 36-të.

Rezultati momental është 0:1 në favor të “Dardanëve”.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera