Sport

Kosova e mbyll në epërsi pjesën e parë

Autori: Gazeta inFokus 18:53 | 25 March 2023

Ka përfunduar pjesa e parë në mes Kosovës dhe Izraelit, e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian.

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Izraelit, e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian.

Golin për epërsinë e Kosovës e ka realizuar Eli Dasa, me një autogol, në minutën e 36’.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera