Rozë

Klea i ka dy fjalë për Kiarën

Autori: Gazeta inFokus 20:46 | 08 February 2023

“Dasma” e Kiara Titos me Luiz Ejllin në shtëpinë e “BIg Brother VIP” ishte e bukur dhe plot emocione. Kështu e ka përshkruar Klea Huta, mike e Kiarës.

E ftuar në “Ftesë në 5”, këngëtarja komentoi lojën që po bën brenda shtëpisë Kiara.

“Kam një dy fjalë kur të dalim. Nuk më tha kur u fut. Bravo për guximin. Ka disa periudha në jetë që zgjedhje të tilla janë të domosdoshme”, tha ajo.

Ç’mendon për “dasmën” dhe puthjen?

“Më tha Elgiti s’të ftoi shoqja. Ishte shumë moment i bukur. Isha në punë në teatër vetëm kur vjen një kolege nga dera dhe më thonë u puthën”.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera