Sport

Kjo super përballje zhvillohet sonte në Premier Ligë

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 01 March 2018

Arsenal dhe Manchester City do të përballen sonte në kuadër të javës së 28-të në premier ligën angleze, shkruan infokusi.

Pak ditë më parë këto dy skuadra ishin takuar në finalen e Carabao Cup, ku skuadra e Pep Guardiolas ka triumfuar me rezultatin prej 3:0.

A do ta kemi prap këtë rezultat bindës, mbetët të shihet sonte në takimin i cili fillon nga ora 20:45. /INFOKUSI.COM

 

Të tjera