Rozë

Kjo ishte kënga që Arlind Gjikolli – Gjikla e kishte në bashkëpunim me Unikkatilin

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 05 December 2022

Ish-reperi Arlind Gjikolli, i njohur me nofkën Gjikla dhe me grupin WNC ku përkiste, sot ka ndërruar jetë.

Gjikolli kishte vite që nuk ishte marrë me muzikë, por në vitet e tij të arta në industrinë muzikore, kishte bashkëpunime edhe me reperin më të famshëm shqiptar, Unikkatil.

Një prej këngëve të njohura ishte “Shuj”, në të cilën kishte interpretuar bashkë me Unikkatilin dhe reperin tjetër Halli, i cili po ashtu ishte pjesë e grupit WNC.

Pasi kishte lënë muzikën, Gjikolli i ishte përkushtuar punës në një prej mediave të vendit, ku kishte pozitë të lartë udhëheqëse.

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera