Fun & Video

Kjo gjë ndodh vetëm në Indi (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:36 | 02 May 2017

Vetëm në Indi, në rrugë publike në Gujarat, luani nga xhungla kalon rrugën për të pirë ujë nga një gropë.

Momenti është xhiruar nga telefoni i një motoristi.

Video tregon një njeri i cili vjen nga ana tjetër e rrugës me një motor dhe ndalë mjetin e tij të transportit që t’i shmanget luanit, transmeton lajmi.net

Luani, shikon nga zhurma e krijuar dhe ngadalë kthehet në pyll, duke kaluar rrugën.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera