Rozë

Kjo është shuma marramendëse që i dhuroi Blero për martesë Sinan Hoxhës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:27 | 28 April 2017

Këngëtari Blero Muharremi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhuruar paratë shokut të tij Sinan Hoxhës me rastin e martesës së tij disa vite më parë.

Janë publikuar disa fotografi ku Blero e bëri zbulimin e zarfit bashkë me Sinanin para të gjithëve. Në fotografi shihet edhe nusja Andrra dhe e dashura e Bleros, Afrona, teksa Sinani u befasua kur e hapi zarfin, transmeton Telegrafi. Të gjitha kartëmonedha 5 euro, që e grumbullonin vlerën e 1000 eurove plus edhe 1 euro, e që e çonte shumën në 1000 e 1 euro.

Këtë më së miri e tregon fotografia e mëposhtme..

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera