Lajme

Kjo është Liridona Murseli, gruaja që dyshohet se u vra sot në dalje të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 29 November 2023

Një vrasje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Indeksonline mëson se gruaja e cila mbeti e vdekur nga të shtënat me armë zjarri është Liridona Murseli.

Dyshohet se ajo vra me armë zjarri nga hajnat.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera