Rozë

Kjo është dhurata më e mirë që Patrisi mori për ditëlindje (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:36 | 16 May 2017

Vogëlushi erdhi në jetë para disa ditësh dhe thuhet që shumë ngjanë me babanë e tij.

Patris Berisha sot feston ditëlindjen, ndërkaq për të është ditëlindja e parë që e feston si prind, e që mes shumë gjërave të veçanta, diçka ia shkriu zemrën.

Është bluza e Tianit e cila përmban një urim e që s’ka si të mos jetë kjo dhurata më e bukur për një baba

Comodita Home feston 8 vjetorin, me 8 milion klientët e saj!

Të tjera