Rozë

Kjo është dëshmia që edhe Agnesa Vuthaj ka të pasme bombastike (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 28 April 2017

Pothuajse gjithmonë është komentuar për sukseset e saj.

‘Rrëmbimi’ i kurorës si më e bukura e shqiptarisë, bizneset, organizimet e eventeve për modë e shumë arritje tjera të saj, kanë bërë që Agnesa Vuthaj të zë vend në mediet shqiptare dhe më gjerë, shkruan lajmi.net

Mirëpo, ajo rrallëherë është komentuar për linjat trupore.

-Advertisement-

E një video që e ka publikuar trajneri i saj Gen Zeqiraj, është dëshmia që Agnesa ka të pasme për lakmi.

Nga videoja që është realizuar në fitnes, shihet më qartë kjo pjesë e trupit të ish ‘Miss Shqipëria’

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera