Lifestyle

Kjo bukuri mahnitëse ndodhet në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:57 | 09 April 2021

Një pamje nga Maja e Kurores në Pashtrikë të Gjakovës e ka sjellë qytetari Valon Nue në Facebook. Kjo zonë e mbuluar nga dhe akulli ka marrë pamjen e shndritshme, që ka marrë shumë vëmendje në rrjetet sociale.

Etiketa:

Të tjera