Rozë

Kjo bombë vjen me poza të nxehta nga dushi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:19 | 26 April 2017

Ajo është njëra ndër femrat më seksi që keni parë.

Fotografitë që ajo ka në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri, transmeton Gazeta Express.

Bëhet fjalë për bukuroshen me format bombastike Emily Sears.

-Advertisement-

Ajo së fundmi vjen me foto tejet të nxehta nga dushi.

Me një fustan të veshur i cili vë në pah linjat e saj seksi, do t’ju lë pa fjalë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera