Rozë

Kim nuk ju lë ta harroni, përpak sa nuk i zhvieshen tangat në plazh (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:08 | 27 April 2017

Kim Kardashian prej kur ka shkuar në pushime në Meksikë ka marrë vëmendjen më shumë se çdo herë tjetër.

Imazhet e saj me bikini të bëra nga paparacët kanë hedhur poshtë dyshimet për përdorim të fotoshopit, shkruan lajmi.net

Edhe sot një ditë plazhi për bukuroshen seksi, vjen me tanga të cilat i rregullon me kujdes për të mos i rënë.

-Advertisement-

E kur flasim për Kardashianet këto janë pikat në të cilat mund t’i prekësh për ta prodhuar atë që duan vetë ato e fansat e tyre.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera