Rozë

Kiara në një lidhje me Mozik?

Autori: Gazeta inFokus 16:42 | 30 January 2023

Një video e cila po bëhet virale në rrjetet sociale, është ajo e moderatores nga Shqipëria, Kiara Tito dhe rep-artistit kosovar, Mozzik, ku shihen me të njëjtën veshje, shkruan Gazeta inFokus.

Në video Mozzik shfaqej para pasqyrës ku tregohej këmba e një vajze, e cila kishte veshur një fustan jeshil.

Gjithashtu qarkulloi dhe një foto e Kiarës me një fustan jeshil, identik si i vajzës në foton me reperin./Gazeta inFokus/

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera