Sport

Këtu mund ta shikoni super meçin ndërmjet Anthony Joshuas dhe Oleksander Usykit

Autori: Gazeta inFokus 22:42 | 25 September 2021

Pas pak pritet të filloj super meçi ndërmjet boksierit britanik, Anthony Joshuas dhe boksierit ukrainas, Oleksander Usykit, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo super përballje pritet të nisë rreth orës 23:00, dhe do të zhvillohet në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër.

Anthony Joshua dhe Oleksander Usyk do të luftojnë për titujt WBA, WBO dhe IBF.

Këtë duel mund ta shikoni drejtpërdrejt duke klikuar në linkun më poshtë./Gazeta inFokus/

LINKU

Të tjera