Sport

Këto televizione kosovare e transmetojnë drejtpërdrejt ndeshjen mes Shqipërisë dhe Polonisë  

Autori: Gazeta inFokus 18:14 | 12 October 2021

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll sonte e luan ndeshjen më të rëndësishme në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

‘Kuqezinjtë’ e presin Poloninë, në takimin e vlefshëm për xhiron e tetë në Grupin I.

Ballafaqimi mes shqiptarëve dhe polakëve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Air Albania’ në Tiranë.

Kjo përballje do të transmetohet drejtpërdrejt në Radio Televizionin e Kosovës (RTK 4) dhe në Super Sport Kosova (SSK)./Gazeta inFokus/

Të tjera