Rozë

Këto janë motrat Kardashian, i heqin bikinit e ‘çmendin’ një plazh të tërë (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:58 | 26 April 2017

Nga dita kur motrat Kardashian kanë shkuar në pushim mediat e huaja janë ‘bombarduar’ nga fotografitë e tyre bombastike që kanë arritur t’i kapin paparacët.

Por tani ato kanë vendosur vetë t’i çmendin ndjekësit duke u zhveshur komplet nudo, shkruan lajmi.net

Fotot i kanë hedhur në llogaritë e tyre në Snapchat ndërsa duken tejet ‘hot’. Kjo dhe gjihçka pritet nga motrat super seksi emri i të cilave nëse për asgjë tjetër përmenden për zhveshje, celulit, operacione etj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera