Lajme

Këto janë fjalët e para të Avdullah Hotit, pas nominimit nga LDK si kandidat për kryeministër!

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 16 May 2017

I nominuari kandidat për kryeministër nga LDK, Avdullah Hoti ka thënë se për të kjo është dita më e madhe në jetën e tij.

Ai ka premtuar se do ta merr me seriozitet këtë angazhim, transmeton lajmi.net.

“Do ta marr me shumë përgjegjësi këtë nominim. Ky do të jetë koalicion i fitores”.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera