Rozë

Këtë vit do të ketë dasmë, Ylli dhe Verona i japin fund beqarisë

Autori: Gazeta inFokus 14:37 | 12 February 2024

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ylli Dervishaj ka ndarë një lajm fantastik.

Ylli bëri të ditur në Ora Shtatë të Klan Kosovës, se ai dhe Verona po planifikojnë dasmë.

Nuk dihet ende data e martesës, por është e sigurt se këtë vit do të ketë dasmë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera