Rozë

Këtë detaj nuk e keni vërejtur në trupin e Xhesikës nga “O sa mirë” (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:29 | 16 May 2017

Dikur ajo ishte modele. E tani ajo është bërë shumë e njohur nga roli i saj që ka në serialin “O sa mirë’.

Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e njohur me emrin artistik në serial si Xhesika, transmeton Gazeta Express.

Xhesika ose siç e thërrasin missi i klasës që nga paraqitja e saj e parë ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Ajo përveç rolit të saj përofolet shumë edhe për bukurinë e linjat e saj seksi.

Arta kohë pas kohe është aktive në rrjetet sociale. Mirëpo ajo po i lë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Arta së fundmi në profilin e saj në Instastory ka publikuar një video ku duket shumë bukur me veshje sportive.

Mirëpo ajo që bie në sy është barku i saj të cilin e ka zbuluar dhe vathi që ajo ka në kërthizë.

Se si duket ajo mund ta shikoni në videon më poshtë.

Kujtojmë se bukuroshja Xhesika ishte shumë e përfolur edhe për një lidhje të mundshme me djalin e presidentit Thaçi, Endritin.

Mirëpo asnjëherë nuk kanë dhënë ndonjë deklaratë konkrete në lidhje me këtë.

Derisa Arta shumë shpesh poston fotografi ku shihet pranë një personi të cilit ajo nuk ia zbulon identitetin vetëm se lë të kuptohet se ajo është në një lidhje.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera