Fun & Video

Këta njerëz kanë aftësi të jashtëzakonshme, shikoni çfarë arrijnë të bëjnë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 13 May 2017
A doni të njiheni me njerëzit me fuqi “mbinatyrore”?

Tim Cridland, i njohur si Zamora, mbizotëron një fenomen të çuditshëm për shumë vite, ai është në gjendje që të lëvizë rruazat e gjakut, duke i shpuar ato, transmeton lajmi.net

Sipas mjeksisë, Cridland ka lindur me një gjendje gjenetike e cila bën që ai të mos ndjejë dhimbje.

Megjithatë, ai thotë se këtë e arrin përmes fuqisë së mendjes, përmes të cilës e kapërcen dhimbjen.

Ky është vetëm një nga rastet e rralla dhe shumë të çuditshme të njerëzve që posedojnë fuqi të mbinatyrshme.

Mësoni më shumë në videon më poshtë.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera