Lajme

Këta janë personat me maska që sulmuan Zaevin (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 27 April 2017

Këta dy persona me maska kanë sulmuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev në Parlament, merr vesh gazeta Lajm nga burime brenda Kuvendit. Ata vërehen edhe në video (nga minuta 21 deri minuta 25) duke kaluar shumë afër policisë, përderisa policia nuk ndërmerr asgjë për ndalimin e tyre.

Zaev është sulmuar dhe përgjakur pas përfundimit të seancës së shumicës parlamentare e cila zgjodhi për kryetar Talat Xahferin e BDI-së.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera