Rozë

Kështu Sara i përgatit mëngjesin Bardhit

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 04 April 2024

Sara dhe Bardhi romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ dhe po e vazhdojnë ende sot.

Sara pak minuta më parë ka publikuar një foto ku tregon si po kujdesët ajo për partnerin e saj.

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të Bardhit “të shkret” që në mëngjes” ishte shprehu ajo.

-Advertisement-

Duket qartë se Sara ka përgatitur mëngjesin më shumë dashuri

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera