Rozë

Kështu duken Urimi e Alisa në dasmën e tyre/ Pamje

Autori: Gazeta inFokus 21:23 | 19 May 2024

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë fund beqarisë.

Dyshja kanë publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihen të veshur si dhëndër e nuse.

Çifti i njohur, kanë bërë hyrje madheshtore gjatë hyrjes në sallën ku po festojnë gëzimin e tyre, martesën.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera