Rozë

Kejvina Kthelles i ndodh e papritura në rrjetet sociale, ja çfarë ka bërë

Autori: Gazeta inFokus 15:49 | 26 January 2023

Modelja e njohur shqiptare, Kjevina Kthella, ishte pjesë e “Big Brother VIP Albania 2”. Ajo u përjashtua nga ky format, pasi e kishte gjuajtur me shup lakë banorin tjetër, Luizin.

E qysh nga dalja e saj nga “Big Brother Vip Aalbania”, nuk ka asnjë lajmërim nga ajo, derisa nuk dihet se çfarë po ndodh, se pse nuk ka asnjë reagim nga ajo, modelja madje as nuk është shfaqur në asnjë “prime-t” e radhës në “BBVA”.

Por që ka ndodhur e papritura, Kejvina tashmë është pa Instagram, pasi ky rrjet i saj social është bërë joaktiv derisa, nuk dihet nëse ka ndodhur se i kanë bërë report fansat e Luizit, apo nëse e ka bllokuar vetë ajo rrjetin e saj social Instagram, shkruan Insajderi.

Ndryshe, dite me pare Kejvina u komentua pasi doli nga Big Brother Vip Albania pasi pas gjithe situates qe krijoi me Luizin ajo e percillte kete te fundit ne rrjetin social Instagram kurse ai jo.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera