Sport

Karton i kuq në ndeshjen, Ballkani – Prishtina

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 24 October 2021

Ballkani dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Prishtinës ka mbetur me një lojtar me pak në fushë në minutën e 30’.

Kjo pasi Mankenda është përjashtuar nga loja me karton të kuq, pas dy të verdhëve./Gazeta inFokus/

Të tjera