Rozë

Kaq shumë është rritur vajza e Robertit dhe Norës

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 06 February 2023

Robert Berisha sot ka publikuar një imazh të vajzës e cila shihet duke luajtur me lodra.

Krahas kësaj, vëmendjen e merr Rene e cila shihet se është rritur kogja shumë.

Roberti edhe pse i ndarë nga Nora, i kushton kohë mjaftueshëm vajzës së tij, i cili shpesh ndanë momente të saj në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Një moment të tillë e ka publikuar edhe sot.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera