Fun & Video

I kapet gaforrja në organin gjenital, ja çka i ndodhi këtij të riu (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 28 April 2017

Një djalosh i ri është e sigurt që nuk do të dëshiroj më kurrë të shoh gaforre me sy gjatë tërë jetës së tij.

Ai është përballur me një situatë sa të pakëndshme aq edhe të dhimbshme, shkruan Indeksonline.

Sipas videos së publikuar në rrjetet sociale, një djalosh është sulmuar nga një gaforre e cila është “kapur” për penisin e tij dhe nuk e lëshon.

-Advertisement-

Njërzit përreth tij mundohen që t’ia largojnë gaforren në mënyrë që mos t’i shkaktojnë dhimbje, por i riu mezi qëndron në këmbë pasi që gaforrja e shtrëngon atë në organin gjenital.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera