Fun & Video

Kalonte rrugën me nënën e tij, fëmija goditet nga vetura (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 15 May 2017

Pamjet tronditëse kanë kapur momentin kur një djalosh i cili ishte me trotinet duke kaluar rrugën së bashku me nënën e tij.

Fëmija, me sa duket ishte i pavëmendshëm dhe nuk e pa automjetin, dhe kështu duke kaluar rrugën ai përplaset në Audi, transmeton Indeksonline.

Pamjet janë marrë nga makina e cila ishte prapa tyre dhe shihet se si fëmija gjysmën e rrugës e kaloi me nënën e tij, mirëpo pastaj eci me një shpejtësi më të madhe, cfarë bëri që ai të goditet nga makina.

Për fat të mirë ai nuk ka pësuar lëndime të rënda, megjithatë ka marrë trajtim mjekësor.

 

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera