Lajme

Kacafyten pjesëmarrësit në trafik në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 06 June 2021

Një kacafytje ka ndodhur mes dy ngasësve të veturave, pak çaste më parë në rrugën Dardania në Fushë Kosovë, raporton Gazeta Infokus.

Në vendin e ngjarjes ka rastisur një patrullë policore që ka ndërhyrë në incident përderisa njëri nga të involvuarit në kacafytje ka ikur nga vendngjarja me veturën e tij sapo ka parë policinë, i ka thënë Infokusit një qytetar, i cili edhe i ka dërguar fotot.

Nuk dihet cilat janë arsyet dhe motivet që kanë quar në kacafytje këta qytetarë./Gazeta Infokus/

Të tjera