Rozë

Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 06 February 2023

Krisja e marrëdhënies në mes të Julianës dhe Atdheut po vazhdon të diskutohet nga protagonistët në Prime-n e sotëm.

Juliana u shpreh se e kupton që e ka lënduar Atdheun dhe se merr mbi supe gjithë këtë.

“E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia lënidmin e Atdheut”, u shpreh Juliana.

Më poshtë e gjeni videon e plotë të kësaj deklarate të Julianës.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera