Rozë

Jennifer Lopez me forma trupore për zili (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:23 | 23 June 2017

Jennifer Lopez dhe muskujt e saj abdominalë janë për lakmi.

Këngëtarja 47 vjeçare ka treguar edhe njëherë se ka forma perfekte trupore që secila vajzë e re i ka zili.

Ylli i “The Shades of Blue” ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se pavarësisht moshës, ajo duket mrekullueshme.

-Advertisement-

Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez së fundmi kanë qenë në një pushim në Paris të Francë

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera