Rozë

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, gati të pushtojnë TikTok-un sërish!

Autori: Gazeta inFokus 10:02 | 24 April 2020

Teksa gjenden të karantinuar në Miami, Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez filmuan një tjetër video në TikTok, e cila pritet të jetë “hiti” i radhës.

Pas suksesit të videos së parë, dyshja ka realizuar një video të versionit “F*ck This Job” nga Jeff Wright, ku shfaqet edhe vajza e Lopez-it, 12-vjeçarja Emme.

Më herët çifti publikoi këtë video trend:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera