Lajme

Jakup Krasniqi: Ende nuk ka koalicion PDK-AAK-NISMA

Autori: Gazeta inFokus 23:56 | 16 May 2017

Jakup Krasniqi nga NISMA, ka thënë se akoma nuk ka ndonjë koalicion ndërmjet Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA-s për Kosovë.

“Akoma nuk ka koalicion, ende nuk dihet çka do të ndodhë”, ka thënë Krasniqi, për klankosova.tv

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera