Rozë

Ja kush pritet të jetë banorja më e re në BBVA

Autori: Gazeta inFokus 20:24 | 22 February 2024

Ndodhitë e shumta janë bërë pjesë e ‘BBVA’.

Ky format ka arritur të klikohet e shikohet tejmase.

Banorët po e tregojnë vetën në dimensione nga më të ndryshme.

-Advertisement-

Duket se hyrjet e reja nuk kanë përfunduar ende.

n’ZOOM ka intervistuar një intervistë me Serena Sula dhe ajo ka shprehur dëshirën që të jetë konkurrente në këtë Reality Show.

A do të bëhet edhe ajo banore në shtëpinë më të famshme të momentit? /nzoom.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera