Rozë

Ja kush i thotë Rozës: Flet për kafshët dhe i ha ato

Autori: Gazeta inFokus 16:22 | 23 February 2024

Gazi dhe Roza e kanë nisur ditën e sotme me debate. Kjo pasi Roza i do dhe i mbështet kauzat që mbrojnë kafshët. Por Gazi e sheh në një këndvështrim ndryshe këtë cilësi të moderatores.

Teksa ndodheshin rreth pishinës me banorët e tjerë, Gazi i thotë Rozës se nuk i pëlqejnë ankesat e saj, ndërsa më pas i përmendi kafshët.

Sipas tij, nëse Roza do i donte ato nuk do të vishte rroba me prodhimin e lëkurës së tyre, koment i cili e ka acaruar moderatoren.

-Advertisement-

Ajo i tha se nuk ka dëshirë t’i japë shpjegim, por xhaketa e saj me lëkurën e leopardit është e bërë me qime industriale.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera