Lajme

Ja kush është 30 vjeçari i vrarë sot në Gjilan (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:10 | 15 May 2017

Një person i vrarë dhe një i vetëvrarë, në Gjilan, tashmë konfirmon për arbresh.info edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Në mëngjesin e të hënës, për motive ende të panjohura arbresh.info mëson se Njazi Bunjaku, ka plagosur me armë djalin e vëllaut të tij, Nehat Bunjakun, në qendër të qytetit, të cilët në pronësi kanë dy këmbimore në qendër të qytetit.

Ky i fundit, 30 vjeçar,  baba i dy fëmijëve, ka ndërruar jetë pak minuta pas ngjarjes, derisa axha i tij, pas tentim vetëvrasjes ka ndërruar jetë pak minuta më parë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës./arbresh.info/

Etiketa:
Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera