Rozë

Ja çfarë kanë të përbashkët Bora Zemani dhe Heidi

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 22 May 2024

Bora Zemani dhe Heidi Baci janë dy vajza mjaftë të njohura në mediat rozë.

Ato nisën një lidhje dashurie me vëllezërit Veshaj.

Romeo dhe Donaldi siç duket janë shumë me fat për zgjedhjet që kanë bërë,shkruan “Kosovarja”.

-Advertisement-

Por, e përbashkëta për dy nuset e familjes Veshaj është se kanë të njejtën vjehërr.

Kujtojmë që ajo shumë herë e ka shprehur raportin e mirë me Borën, koha do ta zbuloj edhe raportin me Heidin.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera