Sport

Izraeli e barazon rezultatin ndaj Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 19:18 | 25 March 2023

Izraeli ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Kosovës.

Dor Peretz shënoi në minutën e 56-të për rezultatin 1:1.

Universiteti #1 në SHBA për impakt global vjen në Kosovë?

Të tjera