Sport

Ismet Munishi vjen me një dedikim special për fitoren ndaj Llapit

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 29 September 2021

Skuadra e Gjilanit e ka arritur fitoren e dytë radhazi në këtë sezon në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Gjilanasit e kanë mposhtur Llapin me rezultat 2-1, në duelin e vlefshëm për xhiron e shtatë në Superligë.

Pas ndeshjes trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook fitoren ndaj llapjanëve i’a ka dedikuar Abdullah Sylës.

“Urime Abdullah Syla shendet dhe mbaresi Gezuar. Fitorja e sotit dedikohet per njeriun që ka një jetë me Sc Gjilanin”, ka shkruar Munishi.

Më poshtë keni postimin e plotë të teknikut prishtinas./Gazeta inFokus/

Të tjera