Rozë

Ish i dashuri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë/ Publikon FOTO nga dasma

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 20 June 2024

Futbollisti belg, Keith Groeneveld, ka bërë të ditur se i ka dhënë fund beqarisë me partneren e tij të re.

Sportisti, e bëri të ditur këtë përmes imazheve të ceremonisë së kurorëzimit, të cilat i publikoi në Instagram.

Muaj më parë, mediat raportuan se Keith kishte gjetur dashurinë e tij të re, pas lidhjes së shumëpërfolur me aktoren dhe deputeten e njohur Adriana Matoshi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera