Rozë

Ish-burgosuri më i bukur në botë rrezikon sërish burgun

Autori: Gazeta inFokus 14:48 | 25 April 2017

Fotoja Jeremy Meeks gjatë arrestimit bënë xhiron e botës. Ai u cilësua si i burgosuri më i bukur në botë dhe pasi doli nga burgu nisi karrierën e tij si model, duke firmosur për agjenci të ndryshme mode.

32-vjeçari është sërish në qendër të vëmendjes së mediave, pasi ditën e djeshme ai u ndalua nga policia në aeroportin Heathrow të Londrës sepse i kishte skaduar pasaporta.

Nga ana tjetër menaxheri i Jeremy-it tregoi se të gjitha dokumentet e modelit ishin në rregull, nuk e kuptoj se çfarë ndodhi dhe pse iu ndalua hyrja në Londër

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera