Fun & Video

Investon 10 dollarë, fiton jackpot prej 2,4 milionë

Autori: Gazeta inFokus 15:25 | 04 September 2018

Një grua nga Nju Xhersi në SHBA është shpallur personi më me fat, pasi që vetëm pas një rrethi në kazino fitoi 2.4 milionë dollarë, ndërsa investoi vetëm 10 dollarë.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk u bë i njohur, kishte luajtur në një kazino në Borgata në Atlantic City, transmeton KosovaPress.

“Çfarë përfundimi i verës. Pas vetëm 15 orësh, gruaja nga Nju Xhersi ka fituar jackpotin e madh në Pikën e fatit dhe atë qysh në rrethin e parë. Ajo ka fituar 2 milionë e 481 mijë e 940 dollarë”, njoftoi kazinoja.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera