Lajme

Imami Labinot Maliqi pritet në takim nga kryetari i Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 22:39 | 30 January 2023

Imami Labinot Maliqi, ka njoftuar se sot është pritur në takim nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

Ai ka bërë me dije se kanë pasur një diskutim të thellë dhe të dobishëm.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera