Rozë

Ilnisa me një super surprizë sot për Meritonin në Big Brother Vip 3?

Autori: Gazeta inFokus 16:55 | 23 May 2024

Meriton Mjekiqi shënon një tjetër vit jetë, kësaj radhe brenda mureve të Big Brother VIP Albania 3.

Vëllau i madh me rastin e ditëlindjes së tij ka organizuar një surprizë për të, ku pjesë e kësaj surprize do të jenë edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni.

Ndër ta do të jenë Sara dhe Bardhi, ku Sara ishte ajo që e konfirmoi në rrjetin e saj social Instagram përmes një insta-story.

-Advertisement-

Por Olti Curri analisti i njohur ku komenton shpesh reality-show të ndryshëm ka bërë të ditur në storyn e tij se edhe Ilnisa do ta surprizojë sot Meritonin.

“Sara Gjordeni, Bardhi, Ilnisa Agolli te ftuarit per ditëlindjen e Meritonit nga vëllai i madh” ka thënë ai.

Meritoni përndryshe është një nga pesë finalistët pretendent për çmimin e madh, bashkë me katër finalistët e tjerë: Egla Ceno, Romeo Veshaj, Heidi Baci dhe Julian Deda./GazetaInfokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera