Rozë

Ilnisa dhe Meritoni nisin pushimet, publikojnë një foto romantike

Autori: Gazeta inFokus 12:29 | 21 June 2024

Çifti Ilnisa-Meriton, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes së tyre nga shtëpia.

Dyshja, sidomos Ilnisa është tepër aktive nëpër rrjete sociale. Shpeshherë kemi parë të ndajnë foto nga përditshmëria e tyre, teksa shfaqen tepër të lumtur me njëri-tjetrin.

Po ashtu pasditen e sotme, Ilnisa ka ndarë në llogarinë personale të Instagram-it një postim teksa ndodhet anës detit me partnerin e saj Meritonin dhe në fotografi ka shfaqur dy gota verë që bëjnë gëzuar me njëri-tjetrin.

-Advertisement-

“Love you” shkruan përbri fotografisë ish-banorja.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera