Lajme

Identifikohet i dyshuari që e rrạhu brutạlisht një grua në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 20 June 2024

Gjatë ditës janë publikuar disa pamje tronditëse, në të cilat shihet një burrë teksa rrah brutalisht një grua në Prizren.

Personi i cili shihet në këto pamje tashmë është identifikuar nga Policia e Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Shaqir Bytyqi.

-Advertisement-

“Te nderuar lidhur me rastin, sapo është publikuar video regjistrimi, hetuesit e stacioit Policor të Prizrenit kane ndermarr veprime hetimore dhe eshte identifikuar i dyshuari, jane duke punur në lokalizimin dhe arrestimin e të dyshuarit”, ka konfirmuar Bytyqi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera