Fun & Video

Ia festuan natën e fundit të beqarisë, pastaj e lidhen për shtyllën e dritave të rrugës (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 12 May 2017

Dhëndrin e pa emëruar nga Hampshire e Anglisë, shokët e kanë lidhur me najlon për llambën e rrugës, teksa kishte të veshura vetëm brekët.

Ata kanë qëndruar afër dhe janë tallur me të, ndërsa burri që së shpejti pritet të martohet, vetëm qeshte, transmeton Telegrafi.

“Kush është i radhës do të frikësohet të martohet shkaku i këtyre lojërave”, është një koment lidhur me rastin.

Mënyra e festimit të natës së fundit të beqarisë, si dhe lojërat e ndryshme me dhëndrin, janë shumë të shpeshta, e ato mund të përfundojnë edhe me lëndime.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera